A+ A A-

 

Milas-Bodrum Havalimanı personeli Özcan Kılınç ile Yonca Uyar, gerçekleştirilen düğünle bir ömür mutluluğa ‘evet’ dedi. Çiftin nikahını ise Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat kıydı.

19092019kılıncveuyarailelerinin.jpg
Haber: Mustafa Emre
Muğla Büyükşehir Belediyesi Milas İtfaiye Grup Amirliği personeli Özer Kılınç ve Nurşide Kılınç’ın oğlulları ile Mehmet- Mahinur Uyar çiftinin kızları Yonca Uyar, düzenlenen törenle dünyaevine girdi.
Genç çiftin nikah ve düğün töreni, Havuzbaşı Kır Düğün Salonu’nda gerçekleşti. Yoğun ilgi ve katılımın olduğu düğünün nikahını ise Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat kıydı. Başkan Tokat, genç çifte bir ömür boyu mutluluk diledikten sonra evlilik cüzdanını gelin ve damada takdim etti.
Milas’ın tanınmış isimleri ile aile yakınlarının katıldığı düğünde nikahın ardından misafirler doyasıya eğlendi. Genç çift gece boyunca düğünlerine katılan eş ve dostlarıyla müzik ziyafeti eşliğinde dans etti. Bu güzel anları ise Foto Saray kaydetti.
Milas İtfaiyesi personeli olan damadın babası Özer Kılınç, düğün sonrası “Davet edip, davetimize katılma nezaketini gösteren ve mazeret bildirip, çiçek gönderen sevenlerimize sonsuz teşekkürler. Sayenizde mükemmel bir gece geçirdik, Ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki varsınız. Dileriz ki sizlerin de tüm davetleriniz en az bizimki kadar güzel olsun.” dedi.
Milasmedya ailesi olarak; genç çift Yonca ve Özcan Kılınç’a bir ömür boyu mutluluk diliyoruz.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin