A+ A A-

 

Futbolun ardından Türkiye’deki en çok sevilen spor dalı olma özelliği taşıyan voleybolda sezonun ilk toplantısı yapıldı.

12092019voleybolsezonu.jpg
Haber: Sercan Ergin

2019-2020 Voleybol sezonu, Muğla Gençlik Merkezi salonunda yapılan ilk toplantıyla start aldı, Toplantıya; 23 kulüp başkanı, yönetim kurulu üyeleri ile takımları çalıştıran hocalar katıldı.
Muğla Mahalli Voleybol Ligi’nde yer alan 29 kulübün temsilcilerinin katıldığı sezonun ilk toplantısında konuşma yapan Muğla İl Temsilcisi Ümit Zafer Dokucu, herkese ‘hoş geldiniz’ dedikten sonra 2018-2019 sezonunda başarılı olan takımlarımızın aldığı başarılı neticeleri paylaştı. Dokucu daha sonra yeni sezonda bu yıldan itibaren uygulanacak kurallar hakkında bilgi verdi.
Muğla Voleybol İl Temsilcisi Ümit Zafer Dokucu, 2019-2020 sezonunda Muğla Mahalli Voleybol Ligi’nde iki yeni kulüp kurulduğunu belirti.
Konuşmaların ardından Muğla İl Voleybol Temsilciliği Tertip Komitesi seçimine geçildi. Tertip Komitesi seçimi sonrasında Marmarisli Esra Balıkçıoğlu, Muğlalı Sertan İnce ve Sabri İnce tertip komitesi üyesi seçildi. Üç saat süren toplantının sonunda geçen sezonun değerlendirmesi ve bu sezonun yeni yaptırımları konuşuldu. Sezonun ilk toplantısı, çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin