A+ A A-

 

Bozkır’ın Tezenesi unvanına sahip olan Türk Halk Müziği'nin efsane ismi Neşet Ertaş, ölümünün 7. yılında Milas’ta düzenlenecek konserle anılacak.

20092019nesetertasanma.jpg
Haber: Elif Bakıcı
7 yıl önce aramızdan ayrılan Türk Halk Müziği’nin güçlü sesi Neşet Ertaş, 22 Eylül’de Milas’ta düzenlenecek etkinlikle anılacak. Pazar günü saat 20.30’da gerçekleşecek anma konserine katılacak olan Şaban Türkoğlu, Turgut Taş, Kadir Akay, Süleyman Baş, Mehmet Mısırlı, Halil İbrahim Çetin; Neşet Ertaş’ın türkülerini seslendirecek. Konser, Amfi Tiyatro’da ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.
Konsere Milas’ta yaşayan tüm vatandaşları davet eden ve konserin organizasyonunu sağlayan Hüseyin Doğan, “Ölümünün 7. Yılında Neşet Ertaş üstadımızı anacağız. Tüm dostlarımızı konserimize bekleriz.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin