A+ A A-

 

Milas Gençlik Merkezi’nin organizasyonuyla Milaslı 40 öğrenci, İstanbul’da gerçekleştirilen TEKNOFEST’e katıldı.

19092019teknofeest.jpg
Haber: Mustafa Emre
TEKNOFEST, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı), Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı öncülüğünde, ülkenin önemli kurum ve firmalarının destekleriyle 17 Eylül’de Atatürk Havalimanı'nda başladı. Milas Gençlik Merkezi tarafından düzenlenecek olan organizasyonda ilçemizdeki 40 öğrenci, TEKNOFEST’i ziyaret etti.
Milas Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir, yapılan ziyaret hakkında bilgi verdi; “İlçemizdeki çeşitli liselerde ve aynı zamanda Gençlik Merkezimizde eğitim gören, alanında başarılı ve teknolojiye ilgili 40 gencimiz ile birlikte İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşen Teknoloji ve Bilim Festivali TEKNOFEST’i ziyaret ettik. Ülkemiz adına gurur duyulacak bir organizasyon. Gençlerde farkındalık yaratmak için güzel bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Ar-Ge ve girişimcilik kısmı ilgi çekici, bununla alakalı birçok seminer ve gösteri oldu. Havacılığa ilgi duyanların mutlaka gitmesi gereken bir etkinlik… Milas Gençlik Merkezi olarak geçen sene de TEKNOFEST’e katılım sağlamıştık. Bu sene de etkinliğe katılmaktan dolayı mutluyuz. Ülkemizde bu tür teknolojik festivaller yapılmaya devam ettiği sürece gençlerimizin teknolojiye ilgisi artacaktır bu da ülkemiz için olumlu bir gelişmedir. Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü uhdesinde faaliyetlerini sürdüren Milas Gençlik Merkezi Müdürlüğü olarak 40 gencimizi İstanbul Atatürk Havaalanında ki İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali olan Teknofest’e getirdik.” dedi.
TEKNOFEST, 22 Eylül’de sona erecek.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin