A+ A A-

 

Milas’ın Aydınlıkevler Mahallesi’nde bulunan Atatürk Parkı, bir süredir karanlığa gömüldü. Vatandaşlar, sokak aydınlatmalarının tekrar eski hale gelmesini istiyor.

07062019ataturkparki.jpg

Haber: Elif Bakıcı

Milas’ın Aydınlıkevler Mahallesi Akkent Sitesi’nde bulunan Atatürk Parkı, bir süredir sokak aydınlatmalarının çalışmamasından dolayı karanlığa büründü.

Çocuklarını, sadece parkta oynatabildiklerini ifade eden vatandaşlar, aydınlatmanın çalışmamasından dolayı oldukça tedirgin olduklarını kaydettiler.

Atatürk Parkı’nda bir süredir çalışmayan sokak lambaları, vatandaşın tepkisini topladı.

Yetkililere durumu bildirdiklerini ve henüz bir sonuç alamadıklarını ifade eden vatandaşlar; “Çocuklarımızın, oyun oynaması için parka çıkarıyoruz. Yaklaşık bir süredir, parktaki aydınlatma lambaları çalışmıyor. Yetkililere durumu ilettik ama henüz bir sonuç alamadık. Parkın karanlığa gömülmesi, hem bizleri hem de çocuklarımızı tedirgin ediyor. Çocuklarımız karanlıkta oyun oynamak zorunda kalıyorlar.

Akşam saatlerinde, tek aktivite olarak bu parkımız var. Yetkililerden, parkın tekrar yeniden eski haline döndürülmesini ve aydınlatma sorunun giderilmesini istiyoruz.” dediler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin