A+ A A-

Milas

“Fil Çimen At” izleyicisiyle buluşuyor

Yönetmenliğini ve oyun yazarlığını Dağlar Uygur’un yaptığı “Fil Çimen At” isimli oyun dün itibariyle izleyicisiyle buluşmaya başladı. 2 perdeli oyun 4 gün boyunca sahnelenecek.

18102019filcimenatizleyicisiylebulusuyor_3c1e1.jpg

Muğla Eczacı Odası’ndan asker selamı

32. Bölge Muğla Eczacı Odası tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri’nin düzenlediği “BARIŞ PINARI HAREKATI”na destek olmak amacıyla ve şehit düşen askerlerimiz için Muğla Menteşe ilçesi Kurşunlu Camii önünde lokma dökülerek hayır gerçekleştirildi.

18102019muglaeczacilarodasibarisharekati_8c1c4.jpg

“Gündem coğrafi işaret kadar tağşişle mücadele olmalı”

Milas El Halıları, Milas zeytinyağı, Milas yağlı zeytini ve Milas tepsi böreğinin coğrafi işaret tanıtımları "Milas ürünleri coğrafi işaretle değerine değer katıyor" isimli konferansla yaptı. Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Ümmühan Tibet’te konuşmacı olarak katıldığı toplantıda Milas’ın parlayan yıldız olma yolunda hızla ilerlediği anlatarak, “Coğrafi işaret almak bir başarı olduğu kadar onu koruya bilmek ve denetleyebilmek ayrı bir çalışma. Bu nedenle coğrafi işaret kadar önemli bir diğer konuda tağşişle mücadele olmalı” dedi.

Gündem_coğrafi_işaret_kadar_tağşişle_mücadele_olmalı.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin